НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Багатосторонній Меморандум про взаєморозуміння щодо консультування та співробітництва і обміну інформацією

У світі спостерігається зростаюча міжнародна активність на ринках цінних паперів та деривативів. Тому виникає необхідність у взаємному співробітництві та консультаціях серед регуляторних органів для забезпечення дотримання та примусового виконання їхніх законів та підзаконних актів щодо зазначених ринків.

 

IOSCO, як модератор подібних процесів, спрямовує свою діяльність на підтримку міжнародного обміну інформацією, бажаючи надати регуляторним органам якнайповнішу допомогу, яка тільки можлива, для сприяння виконанню функцій, покладених на них у межах своїх відповідних юрисдикцій, застосування або забезпечення дотримання їх законів та підзаконних актів.

 

Усі урядові регуляторні органи, які є Постійними або Асоційованими членами IOSCO, мають право звернутися із заявою про участь у Меморандумі у будь-який час.

 

Меморандум про взаєморозуміння визначає намір регуляторів стосовно взаємної допомоги та обміну інформацією з метою застосування та забезпечення дотримання відповідних Законів та підзаконних актів юрисдикцій регуляторів.

 

Текст Меморандуму


← Назад
 • Документи

 • Багатосторонній Меморандум про взаєморозуміння щодо консультування та співробітництва і обміну інформацією (124.416Kb)
Вхід


Зареєструватися

Найближчі події

 • 27 жовтня НКЦПФР візьме участь у ХІ Щорічному форумі з корпоративного права
  Детальніше →
 • 22 вересня – 18 листопада фахівці НКЦПФР візьмуть участь у програмі щодо європейської інтеграції для регуляторів ринків фінансових послуг
  Детальніше →
 • 21-22 вересня керівництво НКЦПФР візьме участь в Ukrainian Financial Forum 2017
  Детальніше →
 →